Pets & Planes

Oyunu açtım. Şimdi ne yapacağım?

Öncelikle Pets & Planes’i yüklediğiniz için teşekkür ederiz. İlk ciddi mobil oyunumuz olarak bize büyük deneyim kazandırdı ve gurur duyduğumuz bir proje oldu. Yeti ekibi olarak sizin de keyifli vakit geçireceğinizi umuyoruz.Oyunu açtığınız zaman Ana Menü‘den başlayacaksınız. Ana Menü‘de tercihler, yardım, lider tablosu ve jenerik butonları ile Başlat butonu bulunur.Başlat butonuna basarak Pilot Seçim ekranına girersiniz. Bu ekranda yarışta kullanmak istediğini evcil hayvanı seçebilirsiniz. Köpekçik oyuna başlayan bütün oyunculara bedava verilir. Sağ alt köşedeki Ok butonuna basarak Köpekçiği pilotunuz olarak seçin.Şimdi Uçak Seçim ekranındasınız. Ekranın ortasında kırmızı Tekkanatlı‘nızı göreceksiniz. Ok tuşuna basarak.Bölüm Seçim ekranından yarışacağınız bölümü seçebilirsiniz. İlk bölümün butonuna basın, seçilen bölümün rengi yeşil olarak değişecek. Ardından Yarış butonuna basarak yarışa başlayabilirsiniz.

Yeni evcil hayvanlar almak ne işe yarar?

Yeni evcil hayvanlar alarak sadece bu hayvanlarla oynama imkanına sahip olmaz, aynı zamanda bu hayvanların getirdiği uçak geliştirmelerine de sahip olursunuz.Her evcil hayvanın geliştirmeler ile ne kadar avantaj sağladığı, pilot seçim ekranında evcil hayvanın sağındaki panelde gösterilir. İşin güzel yanı bu geliştirmeler kullandığınız bütün uçaklar için geçerlidir.

Nasıl yeni evcil hayvan alırım?

Pilot seçim ekranında pilot hayvanları aşağıdaki ok tuşlarını kullanarak inceleyebilirsiniz. Eğer bu pilot elinizde yok ise üzerinde bir kilit işareti ile birlikte altında satın alma fiyatı görünür. Bu butona bastıktan sonra çıkan onay ekranında yeşil kabul ikonuna tıklayarak pilotu satın alabilirsiniz.Eğer elinizde yeterli altın bulunmuyorsa oyun içi dükkana yönlendirilirsiniz. Bu ekranda mevcut olan altın paketlerden birini satın alabilirsiniz.

Yeni uçak almak ne işe yarar?

Her uçağın uçuş performansını belirleyen farklı değerleri vardır. Uçağınız Hız Limiti’nden hızlı uçamaz. Daha yüksek Motor Gücü olan uçaklar daha kolay hızlanır. Manevra değeri yüksek uçaklar daha keskin dönüşler yapabilir. Daha yüksek Turbo değeri olan uçaklar hız bonusu aldıklarında daha çok hızlanırlar